Pilot Hill 25K
June 29, 2002

Bib #

Name

City

State

Sex

Age

Finish

Overall

Sex Place

Age Place

320

Analisa Colglazier

Laramie

WY

F

20

2:25:35

13

2

1

330

Juli Conder

Laramie

WY

F

28

2:33:25

16

3

2

337

Char Hauge

Laramie

WY

F

23

2:44:05

21

7

3

333

Amanda Jamison

Laramie

WY

F

21

2:52:11

26

8

4

318

Selina Lupton

Cheyenne

WY

F

26

2:53:04

27

9

5

332

Brooke Umphlett

Laramie

WY

F

20

2:53:43

29

11

6

319

Melinda Ryser

Cheyenne

WY

F

27

3:05:45

35

14

7

311

Sara Lombardi

Lander

WY

F

24

3:26:03

40

15

8

331

Cindy Jessen

Laramie

WY

F

35

2:41:18

20

6

1

326

Judi Hulme

Laramie

WY

F

38

2:53:42

28

10

2

329

Annie Kepler

Casper

WY

F

39

3:00:03

32

12

3

302

Carrieann Mollenkoph

Cheyenne

WY

F

33

3:02:07

33

13

4

305

Nadia White

Casper

WY

F

37

DNS

306

Nicko Kleppinger

Laramie

WY

F

39

DNS

310

Cindy Parrish*

Casper

WY

F

40

2:14:33

11

1

1

336

Gail Leedy

Laramie

WY

F

48

2:38:12

17

4

2

342

Susan Williams

Laramie

WY

F

49

2:38:54

19

5

3

315

Meg Corwin

Timnath

CO

F

44

3:31:20

41

16

4

*Overall Winner

Bib #

Name

City

State

Sex

Age

Finish

Overall

Sex Place

Age Place

338

Joel Hess*

Laramie

WY

M

21

1:49:49

1

1

1

328

Kai Syvertsen

Laramie

WY

M

26

1:51:05

3

3

2

322

Adam McBride

Laramie

WY

M

28

2:03:44

5

5

3

335

Ryan Wess

Englewood

CO

M

23

2:07:30

7

7

4

299

Ronnie Zimmerman

Laramie

WY

M

22

2:15:37

12

11

5

341

Erik Jacobson

Laramie

WY

M

22

2:31:42

14

12

6

324

Greg Dalton

Ft. Collins

CO

M

33

1:50:04

2

2

1

312

Bart Geerts

Laramie

WY

M

39

2:06:45

6

6

2

317

David D. Bohn

Ft. Collins

CO

M

39

2:08:28

8

8

3

323

Fred George

Douglas

WY

M

31

2:10:46

9

9

4

339

Matt Stroot

Laramie

WY

M

31

2:33:23

15

13

5

340

F. Kevin Jafari

Laramie

WY

M

46

1:51:19

4

4

1

325

Perry Wechsler

Laramie

WY

M

45

2:13:41

10

10

2

309

Bruce Lamberson

Casper

WY

M

49

2:38:28

18

14

3

313

Eric Easton

Casper

WY

M

46

2:46:46

22

15

4

307

Tom Reed

Cheyenne

WY

M

40

2:49:48

24

17

5

314

Mike Parott

Timnath

CO

M

46

3:14:57

38

24

6

303

Frank Fenton

Clayton

OH

M

45

3:16:49

39

25

7

308

Bill Holtz

Guernsey

WY

M

50

2:48:58

23

16

1

301

Terry Lauhon

Longmont

CO

M

55

2:51:36

25

18

2

334

Ron Pedersen

Laramie

WY

M

55

2:56:14

31

20

3

327

Howard Ong

Cheyenne

WY

M

53

3:08:35

36

22

4

321

Robin W. Groose

Laramie

WY

M

50

3:14:33

37

23

5

300

Glen Neumann

Greeley

CO

M

71

2:54:34

30

19

1

304

Jim Peterson

Longmont

CO

M

63

3:05:00

34

21

2

316

Paul Schoolcraft

Guernsey

WY

M

64

4:16:37

42

26

3

*Overall Winner




Brenda Alexander
813 N. Hwy 30
Laramie, WY 82072
307-742-0971